Partner - Prime Energy

Twój zakres obowiązków:

  • Pozyskujesz klientów biznesowych,
  • Sprzedajesz energię elektryczną i gaz ziemny,

  • Budujesz relacje z klientami przed i po sprzedaży, zapewniasz outsourcing energetyczny,
  • Budujesz swoją Markę.

Wymagania:

  • Prowadzenie JDG lub Spółki
  • Brak innego Partnera z branży energetycznej
  • Dwuletnie lub większe doświadczenie w sprzedaży B2B lub B2C
  • Samodzielność w pozyskiwaniu klientów
  • Mile widziana struktura sprzedaży

Oferujemy:

  • Kontrakt B2B z jasnymi zasadami współpracy i wysokie wynagrodzenie prowizyjne
  • Wsparcie w postaci szkoleń dostarczających komplementarnej formalno-prawnej, ale i technicznej wiedzy o rynku energetycznym
  • Możesz na nas liczyć na każdym etapie współpracy
  • Zapraszamy do współpracy!

Benefity

Twoja Ekspercka
Marka Osobista

Pakiet szkoleń
wart 20 tys. zł

Innowacyjny
software

Materiały
marketingowe

Współpraca
B2B

Wysoki system
prowizyjny

Rozwój
struktur

Dodatkowe benefity
i konkursy