Zespół - Prime Energy

ZESPÓŁ

Codziennie służy Państwu profesjonalnym doradztwem w wyborze najlepszych rozwiązań dotyczących energii, gazu, ciepła i OZE.

Zarząd

Tomasz Krzempek

Prezes Zarządu

KONTAKT

Przedstawiciele

Grzegorz Hamerlak

Ekspert branży energetycznej
grzegorz.hamerlak@primeenergy.com.pl +48 504 980 827

Dorota Olszewska

Ekspert branży energetycznej
dorota.olszewska@primeenergy.com.pl + 48 697 500 553

Mirosław Gagatek

Przedstawiciel ds. rozwoju sprzedaży
mirsolaw.gagatek@primeenergy.com.pl +48 500 114 891

Łukasz Wolf

Przedstawiciel ds. rozwoju sprzedaży
lukasz.wolf@primeenergy.com.pl +48 536 066 080

Mirosław Górski

Młodszy przedstawiciel handlowy
miroslaw.gorski@primeenergy.com.pl 603 630 622

Artur Marczyński

Młodszy przedstawiciel handlowy
artur.marczynski@primeenergy.com.pl 661 754 353

Mateusz Strojek

Młodszy przedstawiciel handlowy
mateusz.strojek@primeenergy.com.pl 536 968 587

Sławomir Szczerba

Młodszy przedstawiciel handlowy
slawomir.szczerba@primeenergy.com.pl 602 269 806

Marcin Trzciński

Młodszy przedstawiciel handlowy
marcin.trzcinski@primeenergy.com.pl +48 795 433 838

Centrala

Igor Góralski

Menadżer operacyjny
igor.goralski@primeenergy.com.pl +48 32 411 09 11

Marta Stachura

Koordynator ds. pomp ciepła i fotowoltaiki
marta.stachura@primeenergy.com.pl +48 32 411 09 11

Natalia Sekuła

Wsparcie sprzedaży
natalia.sekula@primeenergy.pl +48 797 039 265

Joanna Kulka

Specjalista ds. HR
joanna.kulka@primeenergy.com.pl +48 734 472 998

Iga Krzempek

HR Biznes Partner
iga.krzempek@primeenergy.com.pl +48 537 508 750

Umów się
na bezpłatną
konsultację

Zachęcamy Państwa do skontaktowania się z nami. Mogą Państwo skorzystać z formularza obok lub danych kontaktowych znajdujących się poniżej.